Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy keltem hogy szétszakad a fejem nagyon és èrtelmesen sem bírok írni mert összekeverem a betüket. Elzsibbadt a jobb kezem ès a szám.fèlek
2023. márc. 8. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt.
2023. márc. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MENTŐ!
2023. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Hívtál mentőt?
2023. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm hogy írtatok, fogalmam sincs hogy mi lehetett a baj, de később még elzsibbadt a kezem meg a szám. Nem hívtam mentőt, vettem be fájdalomcsillapítót, és jobban lettem idővel, csak pihenésre volt szüksègem. Még szerencse hogy nem volt baj, nagyon megijedtem, mert velem még sosem volt ilyen, azèrt írtam.
2023. márc. 8. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Hála az égnek! Örülünk, hogy jobban vagy.

(#1-es vagyok)

2023. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Örülök, hogy nem lett baj! Így ismeretlenül is sokat gondoltam ma rád. Én azért jelezném a háziorvosomnak és elmennék egy kivizsgálásra a helyedben! Lehet, hogy valami nagy bajt jelez ez a ma reggeli (komoly érszűkület/érelmeszesedés az agyban, kisebb vérrög vándorol stb).
2023. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szólni fogok neki. Jól esik hogy aggódtatok, szép estèt nektek!
2023. márc. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!