Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rendbe rakom a lelkiproblém...

Ha rendbe rakom a lelkiproblémám és nem stresszelek stb, akkor elmúlik a szem tikkelés ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért, attól tikkel?

Igen, lehet stressztől, vagy épp vitaminhiánytól, de akár mástól is.

Neked kell tudnod, hogyha nem vagy ideges vagy nem gondolsz rá, akkor abba hagyja e. Ha igen, akkor attól van.

2023. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lelkiproblema gyotor es sok stressz es azota alakult ki
2023. márc. 14. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, amikor a nyolc óra meló mellé még elvállaltam plusz négy órát hétfőtől péntekig egy évre. Soha nem volt elég a hétvége, hogy kipihenjem magam. A nyári szabadságom egy hónapja alatt szűntek meg a gondok, utána nem vállaltam el a plusz munkát. (anyagilag sem érte meg).


Tehát, ha tudod, hogy lelki probléma, és stressz miatt van ez a tünet, akkor a kiváltó okok megszűnése után ez el fog múlni.

2023. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,akkor elmúlhat.Nekem is előjön időnként,ha nagy a stressz,aztán elmúlik.
2023. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!