Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki másnak is szokott...

Valaki másnak is szokott random “tikkelni” valahol a teste?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes, már tini korom óta van olyan, amikor fekszem vagy ülök, a lényeg, hogy nyugalmi állapotban, random helyen (alkarom felső része, felkarom belső része, combom, hasam) elkezd remegni, és szemmel látható. Eleinte sokan hülyének néztek, hogy á ilyen nincs, aztán egyszer csak megtörtént és jeleztem nekik, hogy na most nézzék és hát le voltak döbbenve.

De el tudom képzelni, hogy ez nem nagy fenomenom, csak ismerőseim között mások ilyet nem tapasztaltak.

Tényleg olyan mint a szem tikkelés, de ez a test más részén egy adott ponton szokott nekem lenni. Ma reggel például a gyomrom fölötti részén a hasamnál történt ez.😂



2022. szept. 7. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyenem, de szerencsére nem olyan gyakori. Kb. mint a csuklás. Idegesítő, de elmúlik.
2022. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez izomrángás, magnézium szedésével orvosolható.
2022. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is szokott lenni
2022. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van ilyen, akkor mikor nyugton vagyok.

Este, alváskor is van

2022. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!