Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az EESZT-n még mindig elérhető...

Az EESZT-n még mindig elérhetőek online az orvosi leleteink? És ha nem van esetleg alternatíva? Vagy abszolút nem férhetek hozzá ezekhez az interneten keresztül? (bővebben odalent)

Figyelt kérdés

Kétszer hívtam háziorvosomat az orvosi alkalmassági papirommla kapcsolatban (nem lényeges igzán, de kell belőle egy másolat) és mind a két alkalommal (mert két különböző asszisztenssel történt meg a beszélgetés) azt mondták nézzem meg Ügyfélkapun keresztül vagy az EESZT-n. És nyilván, ha már ide írok, az azt jelenti hogy nem volt fent..

Persze, holnap megint felhívom a dokit, de már csak kíváncsiságból is úgy gondoltam megkérdezem. Ha valaki tud valamit behatóbban kérlek írd meg! A választ előre is köszönöm!



#ügyfélkapu #lelet #EESZT #Online lelet #Ügyfélkapu leletek
2023. márc. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Több évrre visszamenőleg megvan az EESZT-n, de néha nehéz megtalálni az iratokat, a kereső nem a legjobb, nem mutat olyat, ami pedig ott van. Ilyenkor csak az van, hogy végig kell pörgetni az összeset.
2023. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem EESZT-n mindig minden megjelenik, ha a felső három vonalas kockára rámegyek, onnan ellátások, ott feldob két lehetőséget, a szükséges az, egészségügyi és betegdokumentumok, és minden dátum nélkül csak simán megnyomom kék keresés gombot és ott is vannak a dokumentumok.


Ezt a telefonos használatra értem, bár nem hiszem, hogy nagyon más lenne gépen. Nekem a vérvétel eredményem már órákkal korábban fent volt itt, minthogy az orvos bármit is mondott volna, vagy hívott volna. Szóval vagy az orvosod sz*rakodik, vagy csak rossz helyen kereseted a dolgokat, mert első pár alkalommal nekem is nagyon fura volt..

2023. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még van néhány órám mielőtt rendel az orvosom addig lecsekkolom telefonon is.
2023. márc. 16. 07:11
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért pontosítsuk milyen papír kell neked. EESZT-ben leletek, ambuláns lapok, kezeléssel/ellátásokkal kapcsolatos dokumentumok pl. fent vannak, konkrét alkalmasságit igazoló dokumentumot viszont nem töltenek fel oda.
2023. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem... ezek szerint kissé félreinformált az asszisztens. Olyan magabiztossággal közölte hogy "nézzem meg az Ügyfélkapuban" hogy már kezdtem örülni nem kell megjárnom a háziorvost. :D De akkor ez az elképzelés megy a levesbe.
2023. márc. 16. 08:45
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi kell. Leletek fent vannak, de pl. ha kiállítanak egy írásos papírt arról, hogy alkalmas vagy, akkor az nagyon sok helyen nem megy fel a felhőbe. De ha azt mondta az asszisztens, akkor viszont nem töltötték fel, ha nem találod ott.
2023. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az EESZT-ben 2018 ig vissza menőleg vannak fent a labor leletek és zárójelentések, ambuláns lapok. Orvosi / egészségügyi alkalmasságiik, esetlegesen egészségkárododással kapcsolatos leleteket nem szoktak feltölteni az EESZT-be. Ezen dokumentumok a ki állító orvosnál vannak / kell keresni. Egyébként minden lelete / ambuláns lapot és kórházi záró jelentést, egészségügyi alkalmasági papírokat ki kell nyomtatni és azt a beteg részére át kell adni. Legalábbis törvényileg. De gyakran csak az EESZT-be rakják fel. De egészségügyi alkalmasági papírokat nem szoktak az EESZT-be fel tölteni. De ha mégis megpróbálod meg keresni akkor dátum szerint keres rá. Mikor voltál az adott orvosnál, és melyik orvosnál? Keress rá az EESZT-be ez alapján.
2023. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!