Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Okozhat valami bajt?

Mi lehet ez? Okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés
Van a fenék lyukamon egy kis nyúlvány. Nem viszket, nem fáj. Már egy ideje ott van de nem növekszik meg semmi.
2023. márc. 15. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem aranyér az biztos, olyan mintha a lyuk egyik oldalán egy kis része meglenne nyúlva. Nehéz leírni.
2023. márc. 15. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Nehèz látatlanban válaszolni a kèrdèsedre,- sok minden lehet; pèldául, vadhús, vagy egy végbèl szemölcs,kûlsô aranyèr, condyloma, polip. Meg kellene mutatnod egy orvosnak, mielött mèg elkezdene fájni, vagy begyulladni,viszketni, váladèkozni.
2023. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak is van ilyen évek óta ott, neki szintén semmi panaszt nem okoz. Szóval ez valami olyan dolog ami örökölhető?
2023. márc. 16. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem! Akkor nincs miért aggódnod!
2023. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja nem erre akartam kilyukadni, megmutatom egy orvosnak. Csak érdekelt hátha tudod, hogy ha örököltem, akkor mire lehet leszűkíteni a dolgot.
2023. márc. 16. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!