Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorsav okozhat szúró, éles...

Gyomorsav okozhat szúró, éles közepes erősségű mellkasi fájdalmat?

Figyelt kérdés
Mindig ébredés után jelentkezik ez a fájdalom és akkor ha előtte éhgyomorral feküdtem le vagy alkoholt fogyasztottam és nagyon éhesen ébredek. Nem rendszeres meg igyekszem is elkerülni az ilyen eseteket így “csak” párhavonta visszatérő probléma de olyankor nagyon ijesztő mert tényleg kifejezetten a mellkasom fáj ilyenkor, és nem mondanám enyhének a fájdalmat de nem is elviselhetetlen
2023. márc. 13. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ritka dolog, sok esetben magnézium szedése segít.
2023. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet reflux, lehet epehólyag-gyulladás, meg még egy csomó más is.


Ha van rá időd, pénzed, akkor csináltass egy hasi ultrahangot, 15-20 ezer Ft-ból megáll, körbenéznek, legfeljebb azt mondják, hogy minden ok... vagy azt, hogy valahol van valami, amivel foglalkoznod kéne.


Én pl. másfél évig voltam párhavonta epegörcsökkel (most már tudom, addig refluxra gyanakodtam, elsőre meg rendesen azt hittem, hogy a szívem rakoncátlankodik, elég para volt, aztán megszoktam). És most pénteken meg kiveszik az epehólyagomat.


És akkor egy hasi-mellkasi fájdalomnak ezen kívül lehet még vagy jópár tucat oka... Doki nélkül ennek nem jársz utána.

2023. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhat,igen.
2023. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, ez lehetséges. Én nem tudom rá mit kell tenni, de szerintem kérdezz meg erről egy orvost.
febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!