Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha gyerekkorában valakinek...

Ha gyerekkorában valakinek ráaesik a fejére pár nehéz tárgy megváltozhat attól a gondolkodása, szelleme?

Figyelt kérdés
nekem nehezebb dolgok is estek rá a fejemre, van egy par lenyomat a fejemen es szerintem ertelmileg meglettem karosodva erzem hogy attol van, szoval lehetséges?
2023. márc. 16. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2023. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Meglehet, én fejemre pl. egy zongora esett, ettől már 16 éves koromban sikerült lediplomáznom kvantumfizikusként.
2023. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik gyerekkori szomszédom (jelenleg 30+) többször beütötte a fejét és esett is neki rá nehezebb tárgy, még fiatal korában (kb 6 évesen, vagy hamarabb).

Nem tudom, hogy ehhez van-e köze a dolognak, de egy sor pszichológiai gondja van, totál alkoholista, egyáltalán nem is működik a társadalmi élete, se munka, se célok stb... pedig állítólag nem lenne buta, de teljes mértékben kisiklott az élete. Igazából már 14 éves korától kezdve csak egyre lejjebb csúszik.

2023. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mintha rolam irtal volna #3
2023. márc. 16. 18:17
 5/5 A kérdező kommentje:
van egy híres sakktabla játékos Alexander Picsuskin o hintarol esett le neki is erdekesen alakult az elete erdemes utana keresni a neten. akkoregis van alapja ha valaki fej sérülést szenved
2023. márc. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!