Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy időközön...

Miért érzem úgy, hogy időközönként nagyokat kell sóhajtsak?

Figyelt kérdés

Random, rám szokott jönni egy érzés, hogy mélyebben vegyek levegőt, mitől lehet? Olyan érzésem van mintha lenne valami a mellkasomban. Ez pszichés dolog? Feldolgozatlan esemény vagy ilyesmi? Voltak a múltban lelki gondjaim meg sok stressz, stb. Kb azóta is van ez az érzés. Pszichológus tud segíteni?


Tudom, hogy nagyon bután hangzik de nagyon zavaró :/


2023. márc. 16. 02:32
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet pszichés is nyilván és azzal nem veszítesz semmit, ha pszichológussal beszélgetsz erről.
2023. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nincs fizikai bajod, pl asztma, akkor szorongás, belső feszültség tud ilyet okozni, nekem is volt egy időben. Sóhajtozás, ásítozás, légszomj + figyelgettem is a légzésemet.

1. Ki kell deríteni, hogy pontosan mik a feldolgozatlan események, stressz oka, stb.

2. Ezeket megoldani, feldolgozni

Már előtte, közben, és utána is segít a hasi légzés, nyugodt légzés elsajátítása és gyakorlása, egyéb relaxációs gyakorlatok, jóga, sport, meditálás.

2023. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!