Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen arányban vannak azok,...

Milyen arányban vannak azok, akiket tényleg megvédett a covid ellen adott vakcinasorozat, és nem lettek covidosak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 16:50
A kérdező szavazást indított:
nálam működött a "védőoltás", nem lettem covidos
a vakcinázás ellenére is covidos lettem
14 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
egyedül akkor lettem covidos, amikor már 1,5 éve kaptam utolsót, addig nem
2023. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
#1! Én is csak tavaly nyár végén lettem covidos, teljesen oltatlan vagyok. Akkor engem addig a semmi védett ezek szerint🤷🏼‍♀️Nem azon múlik.
2023. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
persze, a védőoltás csak úgy poénból van :D hagyjál már
2023. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Megmondták hogy a covid vakcinák nem védenek a covid ellen csak a tüneteit enyhítik. Habár hülyén hangzik, de ezt mondták.
2023. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

Én, nint eü dolgozó tudok mesélni.

A covid nagyját megúsztam, mert nem olyan helyen dolgoztam, de volt olyan is, hogy 2 vagy 3 oltassal voltam pl covid intenzíven és semmi bajom nem volt.


Aztán 7 hónappal a 3. oltás után lettem covidos, de azt se munkahelyen szedtem össze, hanem csaladtagtol. Én megúsztam enyhe tünetekkel inkább csak gyenge és levert voltam, de 2 kollégám meg tényleg nagyon rosszul volt. Az egyik két hétig otthon volt, a másik meg majdnem a mentőt hívta magára. Aztán volt olyan is, aki az oltás ellenére ha 3x bem volt covidos, akkor egyszer sem.


Összessegeben elkaptuk, de könnyebben, nehezebben atveszeltuk.

Volt olyan kolléga, aki meghalt ez idő alatt, de nem tudom, hogy a virushoz volt-e köze vagy csak simán súlyos beteg volt.

2023. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
3-as, A védőoltás nem poénból van hanem az adófizetők pénzéből. És így sokkal több kárt csinált mint hasznot. Aki belehalt a covidba az meghalt volna sima influenzában is. Erről ennyit.
2023. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%

#5! Végre egy egészségügyis, aki nem hazudozik össze -vissza👏

"Volt olyan kolléga, aki meghalt ez idő alatt, de nem tudom, hogy a virushoz volt-e köze vagy csak simán súlyos beteg volt." Már csak annyi, hogy ez oltatlanként ugye nem lenne kérdés...

2023. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
7: amikor meghalt akkor még nem volt oltás. Most visszaneztem az e-maileket és a járvány vitte el őt november végén.
2023. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Marmint 2020 november végén.
2023. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésnek ebben a formában nincs értelme,mert nem azt mondták,hogy aki oltott,az nem kaphatja el,hanem azt,hogy enyhébb lefolyású lesz,a súlyos szövődményektől véd.Én előbb lettem covidos,mint ahogy megkaptam az oltást.A fertőzést enyhe tünetekkel megúsztam,a szaglásom ment el egy hétre,aztán az is visszaállt.Az oltástól sem tapasztaltam különösebb problémát.Van Eü.problémám,amit akár az oltás is okozhatott,de ezt bebizonyítani nem tudom.
2023. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!