Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én mindenhova megyek a nyavajá...

Én mindenhova megyek a nyavajáimmal mindent mondtak már de mégsem tudom azt,hogy mi lehet mindennek az oka!?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen bírok ezekkel a zavarokkal együtt élni

2023. márc. 20. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok képes az önellátásra az önálló életvitelre!!!

Nem tudtam boldogulni magammal

2023. márc. 20. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen zavarok, mik a panaszok? Fizikailag vagy mentálisan nem megy az önellátás?
2023. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél egy kicsit részletesebb leírás kellene, mert amiket eddig írtál, az elég általános.
2023. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hello!

Asperger-szindróma, Személyiség zavar,Szociális fóbia és adhd(ezt az autizmus spektrumzavarnak tulajdonítják a spektrum egy részét képezi ez is állítólag)

Belszervi belgyógyászati megbetegedéseim is vannak mint reflux bél gyulladásos tüneteim is vannak ez az emésztési zavarok magas vérnyomás betegség pajzsmirigy alulműkodésem is van.

2023. márc. 20. 23:06
 5/6 A kérdező kommentje:
A gerincferdülést scoliosist kihagytam meg ezeket a szemölcs bigyókat az ujjaimon a kezeimen allergiás orrdugulast is még
2023. márc. 20. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Gerincferdülés-> ortopédia-> gyógytorna-úszás

Szemölcsök az ujjakon -> bőrgyógyászat, szemölcs ecsetelése, fagyasztása

Allergiás orrdugulás -> allergológia, allergia elleni orrcsepp

Reflux, bélgyulladás, emésztési zavarok -> gasztroenterológia

Magas vérnyomás -> körzeti, belgyógyászat (okok felkutatása, és annak alapján terápia), vagy angiológus (laborvizsgálat,24 órás vérnyomásmérés, szívultrahang, Doppler-vizsgálat, nyaki ultrahang)

Pajzsmirigy alul működés -> endokrinológia


Asperger-szindróma, Személyiség zavar, Szociális fóbia, ADHD -> pszichológus, pszichiáter, (feltételezem, ez utóbbiakra kapsz valami kezelést)

2023. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!