Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tippeket ajánlanátok...

Milyen tippeket ajánlanátok ha mindig visszaalszok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon akaratgyenge vagyok, ez mondjuk telefon függőségben is megnyilvánul, de ehhez társítom azt az eléggé zavaró problémát is, hogy reggel folyamatosan visszaalszok. Jellemzően 10 ébresztő időpontot állítok be és már az elsőre is felébredek, de lendületből ki nyomogatom az összeset. Semmi értelme, legfeljebb annyi hogyha elég sokat állítok be, akkor kisebb a valószínűsége, hogy visszaalszok, mivel kinyomogatni is feladat és addigra felébredek valamennyire. Már az elsőre is felkelek de mindig ez van egyszerűen nincsen elég lélekjelenlétem és akaraterőm hogy azt mondjam, hogy egy ébresztő megvolt és most felkelek. Nem is jut eszembe ez az opció ébredéskor. Valami tipp? Nagyon elegem van hogy emiatt van elszúrva az egész délelőttöm.

2023. márc. 21. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleget alszol? Nekem csak akkor volt ilyen gondom, mikor rendszeresen 1-2 órával kevesebbet aludtam a kelleténél (8 órát alszom legtöbb esetben, nagyon ritkán 1-2 órával kevesebbet, de azonnal megérzem)
2023. márc. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tedd messzebb a telefont, hogy elég messze legyen ahhoz hogy zavarjon az ébresztő hangja, de ahhoz hogy kinyomd fel kelljen kelni az ágyból.


És már meg is tetted az első lépést.

2023. márc. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Miért van emiatt elszúrva a délelőtt?
2023. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Tedd magadtól messze a telefont lefekvés előtt, de olyan távolságba, hogy ébredésnél meghalld és fel kelljen állnod. Ha ezután is visszaalszol akkor igazi csicska vagy. Skill issue.
2023. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!