Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kis értelme mindenféle...

Van egy kis értelme mindenféle vitamint szedni minden nap? 20/L

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy akkor van szükség rá, ha hiányunk van belőle, de lehetetlennek tartom azt a tudatos táplálkozást, ahol minden vitamint be tudok juttatni a szervezetembe, normálisnak tekinthető étkezés mellett.

Mióta vitaminokat szedek gyorsabban nő a hajam és a bőröm állapota is szebb. Ennek köszönhető? Folytassam tovább?



2023. márc. 21. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igazabol nem tudsz minden vitamint bejuttatni a szervezetedbe csak taplalkozassal, mert az manapsag mar lehetetlen.

De tulajdonkeppen ha nelkuluk is egeszsegesnek erzed magad, akkor nem kotelezo szedni.

Artani nem art.

2023. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég beteges vagyok, de soha nem szedtem semmit. Egyszer kipróbáltam, h 3 hónapig tömtem magamba mindent amit lehet, c, d, b, asvanyi anyagok, q10, halolaj stb. Kb 50 kapszulát vettem be naponta. Az égadta vilagon semmivel nem éreztem magam jobban, ugyanolyan enervált, beteges voltam mint előtte. Számomra az összes vitamin meg tápkieg mese habbal.
2023. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget kéne enni ahhoz.
2023. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy ennyi? A felszívódásuk miatt?
2023. márc. 21. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer szerintem az Omega3-at adagoltam túl.Sok volt a májamnak.
2023. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki, hogy érti, hogy "ennyi"?
2023. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak daily vitamint szeded, akkor elég.
2023. márc. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!