Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten szentlelkéről mindenf...

Ha Isten szentlelkéről mindenféle csúnya dolgokat hordtunk össze, akkor van értelme élni tovább?

Figyelt kérdés

Ha nem bocsát meg Isten, akkor melyik jobb?

Meghalni vagy időben elhozni a poklot? Esetleg leélni úgy az életet, hogy ennél csak rosszabb lesz és az élet ajándék?



2019. okt. 5. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha szándékosan teszed, tudatosan. Van aki tudatlanul felismerés nélkül teszi, s a felismeréskor őszinte szivvel ekll bocsánatot kérni, és összhangban a megbánáshoz illő tettekkel bizonyitani.
2019. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha bűnbánó szívvel Istenhez fordulsz, megbocsát. Kérdés, hogy ezt akarod-e vagy mást?
2019. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Kevered a káromlást a káromkodással. A Szentlélek káromlása nem azt jelenti, hogy csúnyákat mondasz a Szentlélekről.
2019. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Isten nem tud megbocsájtani. Csak azok a primitív létformák képesek erre, akik el tudnak jutni oda, hogy ezt át kelljen élniük. Szóval nem csak hogy a tökéletességtől távol, és nem csak negatívokat kell tartalmazz, de ezeknek kell lennie primitív formában, ahol az elmédnek nem egyértelmű, nem megtanult az azonnali megértés.

Szóval... isten nem egy hisztis öt éves három dimenziós szintű ember, hanem maga az ötödik dimenzió, az abszolútum, a mindenség.


Mindenki eljut hozzá, csak jobb előbb kezdeni az felé az utat.

2019. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2019. okt. 5. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Te szent kötelegességednek érzed bevetni minden támadó gondolatot kérdéseknek öltöztetve valahányszor megszólalnak az oldalt használó vallásos emberek. Nem értem miért jó neked, hogy inkább erre fordítasz időt és energiát bármi más helyett. A legtöbb ember a pénzért csinál szinte mindent és mindegy miben hisz közeben. Nem tudom mi a jobb, a te beteg világod vagy mikor jehovások csöngetnek.
2019. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ezt csinálom, bár számomra is ismeretlen az oka és a célja. Pontosabban megölöm azt az Istent, amelyik halott.
2019. okt. 5. 23:43
 8/11 tgt ***** válasza:
65%
Luci, szerintem a te világod nem beteg. Csak azok háborodnak fel rajtad, akik Isten helyett egy Isten-képet imádnak, mert te rámutatsz ennek a képnek a hamisságára.
2019. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Élni minél tovább érdemes. Utána úgyis elég soká halott leszel.
2019. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van mert isten nem létezik de ha létezne akkor már megbüntetett volna én is úgy illetem az istent hogy ba##meg meg bumbur#ák és élek vírulok azt semmi az öregek megvannak megvagyok én is a szüleim is már 7 éve
2020. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!