Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hahoo. Vasárnap csináltattam...

Hahoo. Vasárnap csináltattam egy tetkót, az egyik barátnőm jóvoltából. Lehetséges,hogy már most hámlik?

Figyelt kérdés
Vasárnap készült a tetkó. Barátnőm még gyakorol, de nagyon ügyes. Kicsit be voltunk rúgva, úgy jött az ötlet. Először nem tetszett, ezért megfogadtam egy másik barátom tanácsát, és áztattam. Azt mindta így kopik az első napon. Hát nem lett semmi, de nwm is bánom. Egy jó emlék. De lehetséges, hogy emiatt az áztatás miatt hámlana?

2023. márc. 21. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Friss tetoválást SZIGORÚAN TILOS áztatni! Ezek után örülj, ha nem gyullad be, és/vagy kapsz fertőzést, főleg, hogy részegen, kezdővel tetováltatni sem valami életbiztosítás. Az nem fog onnan sehogy sem lekopni, mivel a bőröd alá kerül a tinta. Egyébként ha nem fóliáztad, ( gondolom nem ) akkor már pár óra, egy nap után bevarrasodhat és a hámlás is hamarabb kezdődhet. Valószínűleg ki fog potyogni a minta jó része és helyenként darabos lesz. De látni kéne a tetkóról is képet. Egyébként ezzel annyit tudsz csinálni, hogy gyógyulás után szalonban takartatod másik mintával vagy lézerezteted. Máshogy nem tűnik el.
2023. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla képet, vagy küldj priviben, kérlek!
2023. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fóliáztuk, mindenre figyeltünk. Annyira már nem kezdő azért. Egyenlőre úgy néz ki, hogy szép lesz. Kicsit el van csúszva, de legalább egy szép emlék😊
2023. márc. 23. 05:46
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! mit értesz elcsúszás alatt?

látom, ide nem szeretnél, privátban küldesz képet?

egy tetováló

2023. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 es. Küldenék, de nem tudom hol kell:D
2023. márc. 29. 06:24
 6/6 anonim ***** válasza:
5# képfeltöltés oldalra fel tudod őket tölteni, és a linket ide bemásolni.
2023. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!