Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki megbánta, hogy beoltat...

Van aki megbánta, hogy beoltatta magát?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2 éve oltattam be magam 2 sinopharmmal, 3-4. már nem, nem éreztem szükségét, de úgy érzem már az első 2-nek se volt.

2023. márc. 22. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
10-es, ja bocs 1 db oltást kapott és azt is már későn, akkor szarrá volt oltva. Meg a villamos is, ugye, pont akkor jött.
2023. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Kapott többet is,tüdőgyuszit csináltak neki és kinyírták orbán lélegeztetőgépével,meg a covid protokollotokkal.Tagadhatod,pont nem érdekel,mert minden oltott tagad,nektek a covid és a média isten és szerintetek a szent vak cina biztos nem tenne kárt bennetek.Akik már megdöglöttek az oltásaitoktól,azok már nem fognak beszélni.Külföldön is rengeteg az oltás utáni megnyomorodás,súlyos megbetegedés és halál,de ti csak toljátok,hogy van "covid",mert bizonyítani sem tudjátok.Még a tesztek is teljesen alkalmatlanok,a kitalálója is elmondta párszor,de a hülyéknek jó lesz a kovid rizsa és a piszuár teszt.
2023. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez az egész egy nagy kamu volt. Az influenzát átnevezték covid-ra, és hirtelen halálos betegség lett. Nyilvánvalóan egy politikai játszma volt az egész.
2023. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
13,az hát,csak most minden országban egyszerre csináltak balhét.Már most egy globális elit irányít mindent,többnyire Amerikából.Az oroszok és a kínaiak is aktívan együtt dolgoznak a globális elittel.Putyin is.A "covid" egy teszt volt,sikerült sok embert meghülyíteni egy médiajárvánnyal,elég volt lokális megbetegedéseket okozni és mindenki futott a covidinjekciós méregkoktélért.
2023. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Na jól van, látom megérkezett a alufólia sisakos különítmény. Csak így tovább gyerekek, további jó rettegést kívánok.
2023. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
Aki itt rettegett, az maximum te vagy. mivel nem volt semmiféle halálos vírus, pláne nem világjárvány, így nem volt mitől rettegni. Csak az ostobák féltek, akik bevették az egészet. Én csak dühös voltam, amiért elvették az egész életem.
2023. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
15,elfogytak az érveid...vagyis sosem voltak,igy marad az alufóliázás és a konteósozás,mint joker a pakliból.Olyan egyszerű vagy,mint a faék.Menj vissza rettegni a pincébe,az való neked,covidióta.
2023. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
17,ezt ilyen teodolinda nevű vírusmajmolónak mondhatod,zombi,fel sem fogja,hogy át lett baxva.
2023. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem bantam meg. Voltam covidos 2 oltas utan, 1 napig folyt az orrom, ennyi.

A baratnom ferje meg a jarvany elejen 35 evesen halt meg benne.

2023. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!