Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne a viszereket...

Mivel lehetne a viszereket megszüntetni? Tapasztaltok a levendula olajjal? Szabad maszírozni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a jobb lábamon van csak de ott több helyen is, van egy mi már 13 éves korom óta ott van viszont mivel egy ideje fizikai munkát végzek lett máshol is és fájnak is...

Használtam rá valami krémet már nem emlékszem de azt hiszem gesztenyés volt de nem segített.

Műtétet nem szeretnék mert vannak olyan ismerőseim akiknek volt műtét és ugyan úgy vissza jött nekik csak más helyen.


Mindenkitől mást hallok hogy szabad masszírozni meg hogy nem szabad...

Aztán most mondták még a levendula olajat, hogy az segíthet ha azzal maszírozzuk.



#láb #fájás #ér #visszér #Viszérfájdalom
2023. márc. 23. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Szabad masszírozni
Nem szabad masszírozni
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Műtét és harisnya.

Tavaly augusztusban kértem időpontot érsebészhez, novemberre kaptam március áprilisre mondták a műtét idejét,de még nem jelentkeztek 😔

2023. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A viszeret szabad maszírozni, ha nincs begyulladva (magyarul meg dagadt és fájdalmas), begyulladt állapotban tilos.

Viszont a maszírozás nem ér semmit, ez ugyanis genetikai hajlam.

Éppen ezért jön mindig újra elö mütét után is, mert ha akitágult eret eltávolítják, a mellette lévö veszi át a szerepét.

2023. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Endura ***** válasza:
A visszér és nem viszér,mert a szív felé viszi VISSZA az elhasznált co2-vel dús vért.Csak műtéttel lehet megszüntetni a visszértágulatot,mással nem.A visszeret nem kell megszüntetni,az mindenkinek van és hasznos dolgot tesz.Szóval vegyük úgy,hogy ez olyan betegség,mint a fogszuvasodás.Kicsivel kezdődik és semmivel nem gyógyítható,mert csak egyre nagyobb gond lesz az idő előrehaladtával,ha nem megyünk el orvoshoz.Valóban,műtét után máshol kiújúlhat,hiszen az összes tőbbi visszérre terhelődnek ugyanazok a feladatok,amit eddig más erek láttak el,de ez nem kötelezően következik be és ha bekövetkezik,a kiújulás után már egy egyszerű injekcióval orvosolható a helyzet de ehhez az kell,hogy kiújulás észrevételekor azonnal orvoshoz kell fordulni.Krémmel valóban lehet lassítani a folyamatot (meggygyógyítani nem) és masszírozni is lehet,segítve a vér haladását,tehát talpaktól felfelé és nem fordítva.
2023. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!