Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véraláfutás kinézetű hólyag...

Véraláfutás kinézetű hólyag combon mi lehet?

Figyelt kérdés

Több mint egy évvel ezelőtt kialakult egy kb fél centi átmérőjű hólyag a combomon, ami alvadt vérrel volt tele (kiszúrtam, mert azt hittem valami benőtt szőr). Simán általános nyomásra nem fájt, de ha valami pont a hólyagba nyomódott bele akkor viszont élesen nyilaló fájdalmat éreztem ami sokáig megmaradt.


Elmentem bőrgyógyászhoz vele, aki nem emlékszem mit mondott de valami ilyen nem rákos daganat vagy valami, ami egy begyulladt szőrtüsző miatt van. Kiégette. Gyógyult a dolog, de ugyanúgy visszajött. Visszamentem dokihoz, de kijelentette, hogy ez csak keloid. Viszont nekem soha nem volt keloidom seholse a testemen (és rendesen összevágtam magamat az évek során egy párszor mert ügyes gyerek voltam). Plusz tudtom szerint, nem kellene keloidos sebekben alvadt vérnek lennie (még mindig van benne).


Esetleg valakinek volt valaha ilyene? Ha igen, mi lett a vége?


Már megigényeltem az időpontot bőrgyógyászhoz de majd csak hétfőn szólnak vissza, hogy mikor tudok menni.


Köszönöm!


2023. márc. 25. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!