Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ,hogy ne estére...

Mit tegyek ,hogy ne estére jöjjön meg mindenhez a kedvem?

Figyelt kérdés
Nappal roppant fasultnak, lustanak, kimerültnek érzem magam,viszont este mindenhez megjön a kedvem. Ezen hogyan lehet segíteni ? Már eléggé kikeszit,mert hiába alszok el 11 felé és kelek 9 10 fele hétvégén hétköznap pedig 7kor ,ugyanez a helyzet ,másnap estig borzasztó lusta vagyok . Sokszor voltam éjszaka fent amikor nem kellett sehova se mennem,vakáció volt ,és szerintem már teljesen kikészítettem a bioritmusom,bár már normálisan alszok . Akinek van ebbe tapasztalata tudna segíteni hogy mi lenne erre egy jó megoldás ? Ha ezen nem változtatok úgy érzem eltengem csak a napokat,semmi érdemlegeset nem csinálok.

2023. márc. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul alszol, az okozza. Estére jössz ki a rossz alvás hatásából. Nagyon gyakori probléma.
2023. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Más a bioritmusod, de ezzel nem vagy egyedül, én is fenn vagyok még de lefogadom délig alszok majd :) Szerintem ezen nagyon nem lehet változtatni mivel így vagyunk kódolva míg vannak a pacsirták akik meg már fent vannak, míg mi le sem feküdtünk. Nincs elpazarolva a nap, csak éjjel van "megtartva". Ha minőségi és mennyiségi alvásod rendben van, akkor ezzel nincs gond.
2023. márc. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!