Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyben dolgozó ismerős...

Egészségügyben dolgozó ismerősöm mondta, igaz lehet?

Figyelt kérdés

A lényeg: Ha elmegy az ember magánorvoshoz, akkor utána 1 évig nem mehet TB alapon (mármint ugyanarra a szakterületre) orvoshoz.

(Nyilván összefutnak a szálak, ez nem kérdés).

Erről hallott már valaki?



2023. ápr. 1. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Baromság.
2023. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

"Egészségügyben dolgozó ismerősöm mondta"


Kórházban takarít?


Marhaságot mondott.

2023. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Osztályvezető, de ennél többet nem írnék.

Kíváncsi vagyok, mert meg akartam én is nézetni magam szakorvossal is (másodlagos szakvéleményt kérni).

Annyit viszont tudok, hogy ezt pl. egy ismerősöm megtette, (magánban másodlagos szakorvosi véleményt kért), és kitették a TB-s várólistából, ez közvetlenül a szomszédommal történt (végül magánban megműttette a térdét 2,1 M-ért.

2023. ápr. 1. 11:49
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es, légyszi vegyél vissza a stílusodból, attól, hogy valamiről nem tudsz, még lehet, ezért kérdeztem.
2023. ápr. 1. 11:51
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

A 2-esnek tökéletesen igaza van, aki ilyesmit állít, az vagy idióta, vagy hazudik.

Egy "osztályvezetö" meg nem jelent semmit, attól még lehet hülye!

2023. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én néha magánba megyek, néha kórházba. Évente többször ugyanolyan szakterületre. Ez hülyeség.
2023. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6-os, én is így tettem eddig. Laborba sokszor elmegyek magánba, mert nem téma az a pénz, volt, hogy egyetlen enzim kellett a vércukor méréshez, nyilván nem seggelem ki megint az SZTK-ban, megcsináltattam magán laborban. (És azóta is voltam SZTK laborban is.) Szemorvoshoz is felváltva jártam.


Ezt az infót viszont tegnap hallottam, ezért kérdezem, hogy valami új-e, erre kb. mindenki lehurrog és hülyének nézi, akitől hallottam.

A "múltban" én is járkáltam össze-vissza, ezért is érdekel, nehogy pofára essek hirtelen.

2023. ápr. 1. 12:08
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
"ennél többet nem írnék" nem is kell, mert nem releváns. Viszont ez tipikus troll szöveg. Szerintem az egészet csak te találtad ki, mert unatkozol. Nemhogy ismerősöd, de még egy macskád sincs.
2023. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5-ös, nem kell idézőjelbe tenni az osztályvezető szót.

Ismétlem, TEGNAPI infó.

2023. ápr. 1. 12:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Több mint egy évig jártam egy probléma miatt egy orvoshoz magánba. Nem sikerült elkerülni a műtétet, ez az orvos műtött államiban is.
2023. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!