Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokgyulladás ellen mi hat a...

Torokgyulladás ellen mi hat a legjobban, leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja olvastam a neten, hogy létezik valami speciális torna torokgyulladás/torokfájás ellen.A "szerző" azt írja, hogy van valami(ne nevessetek ki) oroszlános ülő/nyújtózkodó technika aminek a hatására szinte teljesen megszűnhet a fájdalom.Tehát ennek hatására több vér jut a nyakba, torokba, így a megfázás lehet ki sem alakul és az immunrendszer is "beindul".Már sajnos nem találom a linket, meg azt nem tudom ezt hogyan kell csinálni.Sajnos tegnap este éppen elkezdett fájni a torkom, de rögtön elkezdem masszírozni a nyakam és a torkom(meg kendővel át is kötöttem,a vérkeringés miatt is) és fajdalom tényleg enyhült és később el mis múlt!És az orromat is ritkán fújom. Valakinek tapasztalat??
2010. okt. 7. 21:30
 1/1 A kérdező kommentje:
A meleg gyógyteáknak is az az egyik hatása, hogy az erek kitágulnak így csökkentve fájdalmat.
2010. okt. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!