Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alpine sleepdeep alváshoz...

Alpine sleepdeep alváshoz való füldugókról vélemény / tapasztalat ? Megéri? Kizárja a hangokat ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


jelenleg ilyet használok. hát lehetne jobb is , nem hárja ki eleggé a hangokat

2023. ápr. 3. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kipróbáltad az általad emlitett füldugót? Bevált? Vagy esetleg másmilyet?
2023. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem bevált , egész jól szigetel , aludni is lehet benne. Igaz nimcs bent egéaz éjjel ,csak miután felkeltem a szomszéd parkettájának nyikorgására hajnalban. nyilvan jobb nélküle ,de én ajánlom, nekem segített .
2023. máj. 30. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Elég drága, de tennék vele egy próbát, mert megőrülök. De honnan tudjam, milyen méret lenne jó nekem? Te melyiket próbáltad? Alpine sleepdeep
2023. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 méret van . a mini S es és a normál m/l . Én a normál méretet vettem .Nem gondolnám ,hogy sok embernek kell az S es. de ezt persze mindenki maga döntse el. Sajnos drága igen, de használható egy darabig és az alvás fontos .
2023. jún. 17. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm!
2023. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!