Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utálom, h mikor nevetek...

Utálom, h mikor nevetek nagyon látszik az ínyem. Ez lehet az miatt, h fogínygyulladásom van?

Figyelt kérdés
sztem olyan nem szép, h annyira látszik az ínyem..:S bár túl nagyra húzom a szám úgy mosolygok vagy nevetek azt azért látszik...xD :/
2010. okt. 8. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha be van gyulladva az ínyed az is belejátszhat.De lehet egyszerűen ilyen fajta vagy. (ezt hívják gummy smile-nak)

Nem vagyunk egyformák, nekem például kifejezetten tetszik :)

2010. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed, csináltathatsz ínyplasztikát. Lézerrel leszednek az ínyszélből, így kevesebb fog kilátszani.
2010. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tény hogy nem a legszebb ha fehér helyett piros a mosolyod de ez inkább az arcodhoz és a mimikádhoz kötődik nem a fogínygyulladáshoz, és nem sokat tudsz ellene tenni :) de biztos vannak akiknek így is tetszel engem nem érdekelne a helyedben
2010. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!