Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy gondom van, borzasztóan...

Nagy gondom van, borzasztóan keveset iszom, sokszor délután kapok a fejemhez, hogy még nem is ittam. Hogyan vehetném rá magam, hogy többet igyak. Már a bőrömön is látszik, hogy kevés folyadékot veszek magamhoz. Tipp, tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így vagyok ezzel, naponta ha 1 l vizet megiszok,akkor jó.Már csináltam úgy is,hogy 2L-es üveget teleöntöttem vízzel és ittam....1 napig.Szenvedéssel ittam meg.Azóta megint csak akkor iszok,ha eszembe jut.
2011. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, ráadásul a vizet még utálom is. De, azért köszi.
2011. okt. 11. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt a probléma. Aztán rászoktattam magam, hogy minden étkezés közben/után megiszok egy pohár vizet. Igy nem szenvedés :-)
2011. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig legyen előtted víz, munkahelyen és otthon is. Tűzz ki célokat pl.: délig meg kell innod két pohárnyit. Fokozatosan növeld az adagot, először csak eggyel több pohár víz, 1 hét múlva már 2 pohár stb.
2011. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, az hogy mindig legyen előttem víz nem hülyeség, csak ne víz lenne! :))
2011. okt. 12. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igyál ízesített vizet :-) Lehet hogy az könnyebben megy :-)
2011. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó ötlet! :( Én nem bírom lenyelni,ha nem vagyok szomjas! Lehet előttem a kedvenc üdítőm is akár,egyszerűen probálok inni,és nem tudom lenyelni,csak forgatom a számban! :( De rájöttem,hogy mivel párom kacsa,és ha együtt vagyunk,akkor nem sokkal,de én is többet iszom! Meg most rostos üdítőket veszek,abból is kicsit többet tudok inni,mint a szénsavasból,ami amúgysem egészséges! :)
2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szervezet minden vegyszeres szart kétfelé bont.H2O-a és a többi méregnek tekinti.Ezért igyál H2O-t ,mert a szervezetet terheled és mérgezed.Tudatformálás.A tested egy vegyi üzem,aminek a működéséhez rengeteg víz kell.
2012. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kronok ***** válasza:
Megy a pacsi a kérdezőnek. Én is csak akkor iszok (2-3 kortyot) amikor elkezd fájni a fejem. Gondolom a besűrűsödött véremtől... a szám szétrepedve, a bőröm kiszáradva. tudom miért és mennyit kellene inni de nálam is nagyon jó ha b megy 1l egy nap
2015. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
egyszerűen betegek vagytok, valami nem működik jól a szervezetetekben.
2016. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!