Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy magasító műtét mennyibe...

Egy magasító műtét mennyibe kerül és milyen kockázatai vannak?

Figyelt kérdés

Van aki 172.5 centisből 181 centis lett, de nála a 190 centit tűzték ki célul.


Ha én ilyet csinálnék 5-6 centi plusszal is bőven meg tudnék elégedni, de igazából már + 2 centiért is sokmindent megtennék.


Tudom, hogy nagyon fájdalmas és hogy több millió forint, de a kockázatait nem ismerem… Illetve a konkrét árakat sem, mert nem mindegy hogy egy használt autó az ára, vagy egy lakás ára.

Meg a sem hogy a fajdalmon kívül van e esély valami komoly negatív dologra…



2023. ápr. 18. 14:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem a zöld kéz miatt írtam, hanem azért hogy merjen lépni, és pont nem egy pszichológusnál kattogjon ezen élete végéig. Ha valakinek a természet nem ad annyit, nincs az a pszichológus aki ezt el tudja fogadtatni, ha mégis van, akkor a kérdező hiába fogadja el az állapotát és teszi a nyakába egy kartonra írva, hogy ő elfogadta magát, mások nem fogják. A nők nem fogják másnak látni, tehát lépni kell. És bizony az alacsonyság hátrány, nőknél még nem is annyira, férfiaknál mindenképp. Egy nő egy domináns félként akar a férfira tekinteni, nem egy papírnehezékként. Ez van sajnos.
2023. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
193cm-esen mondom, hogy nem ez fogja megoldani a problémáidat :)
2023. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
6-nak igaza van. Belső tulajdonságbeli problémád van. Ronda is lehet jó kisugárzású, illetve olyan ember, akire fel lehet nézni(akkor is, ha alacsony) , ha elért valamit az életben.
jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ez a "gazdagság" dolog is olyan, hogy valamit nem érünk el, amire vágyunk.Úgy hangzik, nem érzed magad igazán sikeresnek, és ez kivetül. Nem vonz be nőt.
jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Biztos gazdag vagy, ha nevezni tudsz egy ilyenre. Szerintem max. belehalhatsz valami műtéti komplikáció miatt, esetleg elkapsz valami fertőzést... Stb...

Szerintem foglald el magad valamivel, és tűzz ki értelmesebb célt az életedben.

jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Faroknövesztős kérdés when?
jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amúgy tök jó deal +10cm-ért nyomoréknak lenni egész életedben, szó szerint. Ugyanis utána te se ugrani, nem fogsz, se agilis nem leszel, mindennemű sportot el lehet felejteni, ami használja a lábad.
jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia nem tom hogy fogod ezt olvasni de szerintem nem kell annyira aggódnod a magasságodon nem tom hány centi vagy nekem az jött le hogy 170 és az amúgy fasza szerintem én 17 éves vagyok és 160 centi a barátnőm pedig 150 szóval sztem ne aggódj ezen. Ja meg a műtét amire te gondolsz kb 60 millió forint ráadásul rohadt fájdalmas és még ha minden jól sikerül a sportokat meg hasonlókat el is felejtheted. Fel tudsz szedni egy lányt jó személyiséggel is van egy haverom 19 éves 185 centi és még sose volt barátnője szóval nem csak ezen múlik bro.
márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!