Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakam egyik oldala nagyobb?

A nyakam egyik oldala nagyobb?

Figyelt kérdés

A nyakam jobb oldala , annak is inkább az alja felé nagyobb,mintha valami kiállna ott látványosan. Az elmúlt 1-2 hónapban vettem észre. Ha arra döntöm a fejem, picit nyom is belül.

Kb 2 hónapig kimaradt a menstruációm, most 2 hónapja már megjött normálisan. nagyon Fáradékony is vagyok és sokat híztam.

Lehet ez valami pajzsmirigy dolog?

Májusban tervben van hogy elmegyek emdorkinológushoz ezzel csak félek hogy vajon mi fog kiderülni.

De addig szeretnék hallani tapasztalatokat.

Kicsit hipochonder vagyok, szóval egyből már pajzsmirigyrákot "diagnosztizáltam" magamnak. A családban volt már pajzsmirigyrák...

Jó lenne egy kis megnyugtatás.

25N



2023. ápr. 18. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy az. De az is lehet, hogy nem az.


Főleg, ha kicsit hipochonder vagy menj el háziorvoshoz, mutasd meg neki ő tudja milyen vizsgálatok kellenek.


Vagy csináltass egy teljes vérképet. Ott az úgyis kidobja ha valami nem okés.

Ha tényleg valami van akkor legalább megtudod most. Ha meg nincs semmi akkor meg megnyugszol.

2023. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Jó lenne egy kis megnyugtatás."


És azzal ugyan mit érsz ha szép szavakat írkálunk ide te pedig robogsz a daganat általi halál felé? Nem megnyugodni kell hanem detektálni hogy valóban gond van-e

2023. ápr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha dudor lett a nyakadon, vizsgáltasd ki mielôbb. A pajzsmirigy megnagyobbodás a legjobb eset, lehet nyirokcsomó vagy bármi. Nyaki ultrahang kéne, nem vérkép.
2023. ápr. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nyaki ultrahang kell, vérkép is kellhet, de az önmagában nem releváns abban, hogy megmondja mi van ott. Háziorvost keresd fel. Endokrinológia mi miatt került előtérbe? Mert ha csak emiatt, akkor felesleges egyelőre.
2023. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg amúgy gégészet sem ártana.
2023. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!