Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lopedium tabletta bevétele...

Lopedium tabletta bevétele után szabad inni alkoholt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 22:33
 1/5 Vérgibbon ***** válasza:
30%
Persze hogy szabad. Az, hogy ők az ellenkezőjét írják rá a papírjára az csak vicc. Agyatlan.
2010. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedve sválaszoló, az agyatlan és a kúltúrálatlan te vagy. Annyi intelligencia szorult beléd mint egy zsák molylepkébe, de ne érezd magad kellemetlenül, hogy a világ söpredéke vagy! :) Neked ez kijár!! Egyébként nincs a rakjta a papíron, vagy szörnyen figylemetlen vagyok, de ha a második, akkor se így válaszolnuk. :)


1.Illem óra.

2010. okt. 8. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Nem bunkó,mondhatni aranyszabály,hogy gyógyszerre nem iszik az ember alkoholt...Mondjuk én azt szűrtem le,hogy a saját hülyeséged akartad leplezni és ezért kezdted el szapulni.Am' meg ha gyógyszert veszel be minek akarsz inni utána?
2010. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vérgibbon ***** válasza:
Kedves kérdező a menza teszt szerint 153 az intelligencia hányadosom, simán csak bunkó vagyok. Köszönöm az elismerést, mellesleg te vagy a figyelmetlen, mert minden gyógyszer leírásában ott van, hogy ne igyál rá alkoholt.
2010. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A neten néáztem meg a Lopedium tájékoztatóját. Semmi probléma..


Második..Persze arról vagyok híres. Egyébként, meg a helyzet hozhatta úgy tegnap este, mivel megvolt hívva egy buliba. De amúgy semmi közöd hozzá :)

2010. okt. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!