Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a köröm...

Hogyan lehet leszokni a köröm körüli bőr kapargatásáról??

Figyelt kérdés
Ha valaki tud tanácsot, ötletet adni, hogy lehet leszokni erről, ne tartsa magában. Engem nagyon zavar de tudjátok, milyenek ezek a rossz szokások. Körömlakk és műköröm nem opció nálam mert nem viselem el magamon. Illetve pszichomókushoz sem megyek. Egyéb alternatív megoldás?

2023. ápr. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ha bekennéd a kezed valami rossz ízű kéz krémmel.

Vagy csak kaparós, de nem rágod...


Kesztyű 😄


Vagy mindig tarts magadnál valami kis apróságot, mondjuk egy kulcstartót, amit kaparászhatsz, ha rádjön ez az érzés.

2023. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ideges, rossz szokás, ugyanezt csinálom én is. Nekem ami segít, ha vmi kis tárgyat birizgálok, pl tollat kattintgatom, vagy hasonló. Lehet kapni úgynevezett stressz kockákat, azon vannak ilyen kis gombok, meg mütyűrük, amiket lehet nyomkodni, piszkálni.
2023. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van, az önuralom. Nekem nem sikerült.
2023. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami más tárgyat vigyél magaddal,amit tudsz nyomkodni, kaparni,stb.
2023. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!