Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy párnak lehet- e 2x is...

Evi1199422 kérdése:

Egy párnak lehet- e 2x is kromoszomas babaja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 honapja vesztettem el a babámat, mert kiderult rola hogy edwarsd szindromaban szenved, arra a dontesre jutottunk a párommal mikor 4 honapos voltam, hogy inkabb megvalunk tole ne szenvedjen tovabb a kicsi angyalunk :( elso babànk volt es 28 eves voltam , emiatt depresszioba estem es sulyos idegrendszeri problemaim lettek :/ majd 1 hete kiderult ujra terhes vagyok nagyon szeretnem mar ezt a babat , mindennel jobban... mit tudtok arrol hogy egy parnak lehet 2 kromoszomas terhessege is, vagy az teljesseggel ki van zarva.. mert nekem ezt mondta az orvosom nyugodtam lehetek terhes 3 honap utan , mert ő kizarja annak lehetoseget , hogy meg egyszer beteg legyen a babam. De azert erdekelne olyan nok velemenye akik sajnos igy jartak mint en es lett ujabb terhesseguk is utana, hogy annál a terhességnel mi tortent.

2023. ápr. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nincsenek ilyen garanciák. Szurkolok, hogy most minden rendben legyen!
2023. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne spórolj a szavakkal, mert éppen a genetikában a 2x félreérthető, mert két db x kromoszómára utalhat.
2023. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyértelmű, hogy most 2X (két db. X?) kromoszómára gondolsz vagy mire pontosan, XXY-ra?
2023. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, ferre erthetoen irtam, de arra gondoltam lehet e 2 ugyan olyan terhessege egy párnak, hogy ketszer is genetika hibas gyereket nemzenek.
2023. ápr. 24. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, miért ne lehetne, ha ugyanaz a társ, ha egyszer kijött már, bár a valószínűségi rátát nem tudom.
2023. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!