Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyöngyvirágnak a vize is...

A gyöngyvirágnak a vize is mérgező?(ugye beraktam a vázába, és arra a vízre gondoltam)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A virágok vízét egyébként sem szokták meginni.Főleg nem a temetőkben lévőt.
2023. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan ezzel akarsz öngyilkos lenni? Vagy kit akarsz megmérgezni vele? Ez már a sokadik kérdésed a témában...

Gyanús,mert ugye szívrohamnak hihetik a mérgezést...

2023. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mérgező. Semmiképp se használj ivópoharat gyöngyvirág vázájának. Ha elhervadt a virág, a vizet is öntsd ki. Sajnos hallottam balesetről, így halt meg egy kisgyerek.
2023. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen kérdésem, azért kérdem, mert ha igen, akkor úgy rakom h a gyerkőceim ne érjék el.!
2023. ápr. 23. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel 2 gyerekem van, ezért soha nem viszek be gyöngyvirágot a lakásba. Nem mindegy, hogy milyen a vize? A virágot sem érhetik el, akkor meg miért számít a víz?
2023. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Normálisan kérdeztem valamit.
2023. ápr. 23. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyazz, nem az elso kerdesed. Mar tobbszor jottel a gyongyviraggal. Ha valakit meg szeretnel olni, kiderulne.
2023. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Én is ezt írtam. Nagyon gyanús a dolog...
2023. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért kell rögtön ilyenre gondolni? Nem vagyok hülye.
2023. ápr. 24. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!