Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki kap hamarabb munkát, egy...

Ki kap hamarabb munkát, egy gyógymasszőr, vagy egy gyógytornász?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jún. 2. 19:41

Ne haragudj, de a mentalitásod sem épp gyógymasszőrnek való. Mi az hogy "sok öregember jött és magányos ezért folyamatosan dumált"

Bocs, idősek ha szerencséd van te is megéled azt a kort, nem örülnél, ha így véleményeznének, a beszélgetésnek is van gyógyító hatása lélekben ami a testre is jótékonyan hat, ennek nem szabadna zavarnia. Nekem is van aki nem mond érdekeset ezért csak helyeslek, de el sem jut az agyamig, de van olyan, hogy kezelés után még én is szóval tartom, mert nem mindennap hall hasonlót az ember.


A szexuális zaklatásokról meg nem tudom te vagy baromi peches vagy én mázlista, de nekem csinosabb, fiatal nőként soha nem volt még ehhez hasonló tapasztalatom. Én úgy gondolom akik gyógyfürdőt keresnek fel ténylegesen gyógyulni akarnak, orvossal találkoznak előszőr, átirányít ahol te fehér ruhában várod. Ez nem az a kategória ahol az ilyenek jellemzőek, kolléganőtől sem hallottam ilyet.

2023. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!