Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki kap hamarabb munkát, egy...

Ki kap hamarabb munkát, egy gyógymasszőr, vagy egy gyógytornász?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Gyógymasszőr
Gyógytornász
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Egyik munkájára sincs nagy szükség ezek ilyen kamu eü alkalmazottak.
2023. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

A gyógytornász egyetemet végez. A gyógymasszőr csak egy okj tanfolyamot.

Ég és Föld a kettő.

2023. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a gyógytornász 4 éves egyetemi képzés.

Az OKJ megszűnt, most szakmai felnőttképzés van.

Ki kap könnyebben munkát?

2023. ápr. 24. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik személyesen ismeri Mészáros Lőrincet.
2023. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Nagyon tevedsz. Korhazakban, es rendelointezetekben is nagyin kellenek, kellenenek a gyogyzornaszok. A fekvobetegeket kell tornaztatni, mobilizalni. Es az nonszensz, hogy 4 het bentfekves alatt 2szer jut el gyogytornasz valakihez. Ha tobb lenne beloluk, akkor jo esellyel nem ennyi fekvonapot lenne bent valaki betegseggel es hamarabb visszaterhetne a munkahoz is. Azaz minden szempontbol elonyosebb lenne az embernek es a tarsadalom ak os.

Csonttoresek, seruleske utan is kell gyogytornasz. Maganban halalra keresik magukat.

Devenyesnek is csak gyogytornasz vegzettseggel lehet elmenni, az is nagyon keresett.

gerinc es egyeb mizgasszervi problemaval is gyogyzornasz kell


Gyerekeknel, beteg, mozgasserult stb. is gyogyzornasz kell es maganban mindenfele alapitvanyoknak folyamatosan keresnek gyogyzornaszokat.


A.gyogymasszor szukebb kör. De sportoloktol kezdve, atlag emberen at sokan mennek hozzajuk is. Nyugdijas ismeroseim meg kifejezetten heti szinten mennek gyogymasszorhoz es ki nem hagynak.

2023. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyértelmû, hogy a gyògytornàsz biztosabb munka mint egy gyògymasször!
2023. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Gyógymasszor voltam gyógyfurdőben három évig. Nincs az olyan isten hogy visszamenjek oda dolgozni.


Keveset adtak, a vendégek is állandóan dumáltak, pofáztak, panaszkodtak. Sok öregember jött magányos és azt hitte én valami haverja vagyok hogy nekem dumált végig. Ajándékokat hozták stb stb. De voltak bunkó, agyilag zokni, és elmebeteg vendégeim is.


Egyszer massziroztam egy nőt és kétszer ásítottam 20 perces masszázs alatt, erre olyan ideges lett a nő hogy a borravalonak szánt négyszáz forintos aprót az arcomnak vágta.


Borzalmas ha van idgrendszered és elvész masszornek vagy gyogytornasznak na utánna már nem lesz egészsége idgrendszered.

2023. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


Olyan eset is volt hogy massziroztam egy nőt erre elkezdte fogdosni a combomat és belemarkolt a fenekembe.


Egy férfit is massziroztam ő meg kényszeríteni akart hogy fogjam meg a nemi szervét és orálisan elégitsem ki.


Máskor meg egy 75 éves nő massziroztam, már 7. Alkalommal jött és felajanlotta hogy költöztek oda hozzá lakjak vele. Én 25 éves férfi voltam. És az öreglány teljesen szerelmes volt belém.

2023. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hol dolgoztál?
2023. jún. 2. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szécsényi gyógyfürdő és Rudas gyógyfürdő Budapesten.
2023. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!