Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hazudtam pár embernek,leeshete...

Hazudtam pár embernek,leeshetett nekik?Elkaptam valami nemi bajt.

Figyelt kérdés
Pár ismerősömnek azt hazudtam "rossz"wc re ültem tehát amire beteg ember ült rá és így lettem beteg,de valójában lefeküdtem 3 férfival aki valamelyik nemi beteg volt és én is elkaptam.Szerintem nem hitték el a sztorimat mert ez egyáltalán nem volt hihető és nem is mondtak rá egyből rá semmit csak pár perc gondolkodás után.Most mit gondolhatnánk rólam,hogy egy k..vagyok?Ha elmondtam volna csak elítéltek volna.
2023. ápr. 26. 08:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek dugtal gumi nelkul? 🤦‍♀️
2023. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ez mielőtt össze jöttem a volt partneremmel még jóval legalább 3, 4,5 hete történt.
2023. ápr. 26. 10:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemi beteg vagy akkor kezeltesd ki, és ne dugjál máskor gumi nélkül. Komolyan?! Ezt magyarázni kell??
2023. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kalipszo, te még múltkor valami gyerekvállalós témában írtál.


Nem gáz, hogy hülye vagy, de ha trollkodni akarsz, szedd már le a nevedet a kérdések alól :D

2023. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!