Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hazudtam pár embernek,leeshete...

Hazudtam pár embernek,leeshetett nekik?Elkaptam valami nemi bajt.

Figyelt kérdés
Pár ismerősömnek azt hazudtam "rossz"wc re ültem tehát amire beteg ember ült rá és így lettem beteg,de valójában lefeküdtem 3 férfival aki valamelyik nemi beteg volt és én is elkaptam.Szerintem nem hitték el a sztorimat mert ez egyáltalán nem volt hihető és nem is mondtak rá egyből rá semmit csak pár perc gondolkodás után.Most mit gondolhatnánk rólam,hogy egy k..vagyok?Ha elmondtam volna csak elítéltek volna.
2023. ápr. 26. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most azon felsz, hogy qrv@nak fognak tekinteni? 😂😂
2023. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent tudjak, hogy baszhato csaj vagy, nem veletlenul nyomulnak rad
2023. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán életszerű, hogy egyszerű beszélgetés közben fejön a téma, hogy nemi beteg vagy.
2023. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És ez hogy jött szóba?

A másik meg, miért nem használtatok kotont azzal a 3 partnerrel?

2023. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Ha kiderült rólad az, hogy nemibeteg vagy (mondjuk szerintem is érdekes, hogy hogyan), akkor valószínűleg a kívülállók sem arra gondoltak először, hogy véletlenül a „szél hordta össze”.

De ne csüggedj! A jövőben még mindig lehetsz jó kislány, ha nem terjeszted tovább a betegséget, az-az egészséges emberekkel nem fekszel össze… :D

2023. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Ha az elsővel voltak a gondok,akkor a másik kettőnek már mindegy. Azok meg továbbadhatják úgy,hogy nem is tudnak róla. De a védekezés neljüli szexet én sem ertem. Szinte 3 szor nagyobb esélyed van így a terhességre is.
2023. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kamu az egész sztori.
2023. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Két, három nappal ezelőtt azt írtad ki, hogy letérdeltél egy férfinak az utcán, mert nem tudsz nélküle élni, létezni....kicsit éles váltás most ez a kérdésed így.
2023. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek kürtölöd szét? Vagy vmi szifilisz, és es egyesével keresik fel az összes korábbi partnered szűrésre?
2023. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
72%
Félksz, hogy qrvának néznek? Miért? Nem vagy az? XD
2023. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!