Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok utólsg az...

Mit gondoltok utólsg az oltatlanokról ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Van olyan ismerősöm akinek gyulladások jöttek elő, azt mondta a doki az oltás miatt is lehet. Van olyan ismerősöm akinek kb ugyanúgy az egész testében gyulladások keletkeztek (oltatlan) neki azt mondta a doki hogy a vírus utóhatása. Szóval ez ilyen.
2023. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mit gondolok saját magamról? :D

Örülök, hogy nem dőltem be ennek a kísérleti szarságnak, és sokkal jobban bíztam a saját immunrendszeremben és magamban, mivel mindent megteszek saját testi és lelki egészségemért. Beteg se voltam, mellékhatások se gyötörnek, mint az oltottakat.


A kérdésről pedig az a véleményem, hogy szánalmas provokáció, hogy még mindig egyesek ezen az egybites uszítós szinten tartanak.

Jelentem is.

2023. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmi különset. Ez volt akkor a legolcsóbb módja annak, hogy egyesek különlegesnek, az átlagnál okosabbnak mutassák magukat.


"sokkal jobban bíztam a saját immunrendszeremben és magamban"

. Ha bíztál volna az immunrendszeredben, akkor abban is bíztál volna, hogy az oltással megtanulja az immunrendszered, hogyan reagáljon a fertőzésre.

2023. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

#3

Minek engedjek magamba egy kísérleti fázisban lévő valamit, amiről már utólag kiderült, hogy rengeteg mellékhatása van és sok kárt okozott?


Azért van az immunrendszer, hogy képes legyen leküzdeni a kórokózokat, vírusokat. Nem kell mindig mindenre az oltással takarózni. Az immunrendszer egy igen jól működő szerv, ami képes leküzdeni és megbírkózni a betegségekkel. De akinek nulla az immunrendszere, annak nincs is védekezőrendszere. Akinek erős, az megbírkózik az ilyenekkel.

2023. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Mindenkinek szìve joga eldönteni, hogy oltat, vagy sem. Én nem szólok bele.


Az viszont elszomorító, ahogy a közösségi oldalakon egyik tábor a másikat kb. elmebetegként kezeli a döntése miatt.

2023. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4: ha jó az immunrendszered, a mellékhatásoktól sem kell tartanod.


Másrészt az immunrendszer nagyrészt tanulás útján működik. A Te nagyra tartott immunrendszered úgy képes "leküzdeni a kórokózokat, vírusokat", hogy ezt megtanulta, az oltás meg egy biztonságosabb lehetőség erre a tanulásra.

Akinek nulla az immunrendszere, az nem is kap legyengített vírust oltásként.

2023. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy okosak voltak! Krónikus beteg vagyok, nem oltattam magam miután felmértem, hogy betegtársaim 80%-a romlott le teljesen az oltás után.
2023. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Hagyjuk. Influenza ellen is állandóan oltatni akarják az embereket..és? Életemben nem voltam influenzás és az oltást se kértem sose és nem is fogom. Nem mindenre a megoldás az oltás. Sokszor a természetes immunitás jobb.

2023. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Örülök,hogy nem olttattam. 2020 decemberben átestem a covidon. Olyan magas lett az ellenanyagszintem,hogy azóta se kaptam el!

Húgom és sógorom egészségügyisek 4 Pfizer oltással 5-6 havonta covidosok!!

Ennyit erről...


Sok ismerősöm van,aki beteg lett az oltástól.

Hálát adok az Úrnak,hogy nem lettem beoltva. Mert azt már ki nem veszi senki!

2023. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Hogy makacs konteósok és a konteójukat csak fröcsögve tudják előadni.

A bizonyítékok a konteóikra, hogy a 3. utcában is meghalt a Józsi bácsi 3 hónappal azután, hogy kapott covid-oltást.

Matekból maximum 2-esek, biológiából karó.

2023. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!