Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy idősödve...

Mitől van az, hogy idősödve egyre gyakrabban tapasztalom, hogy icipici piros pontok (pöttyök) jelennek meg egyre több helyen a testemen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ennél sokkal nagyobb probléma is, de nagyon zavar. Az arcomon csak az elmúlt két hétben két helyen jöttek ezek elő, de testszerte (kar, láb, has) is előjönnek. És nem múlnak el már többé.


Akinek van ilyen, tudja, hogy mitől van? És megpróbálja kezelni valahogy? Talán a lézer segíthet, nyilván a testen levők nem annyira zavaróak, de az arcon levők eléggé.



#pici piros pötty
2023. ápr. 26. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van, fogalmam sincs mitől. Szerencsére az arcomon még nincs, a testemen több is van.
2023. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Köszi!


Na majd hátha valaki tudni fogja a választ és a megoldást. :)


(Egyébként gondolom erek pattannak meg.)

2023. ápr. 26. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is van pár, de már régóta.
2023. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a nagyim viccesen halal foltoknak hivta...ami persze baromsag de neki jo kis fekete humora volt. google-ba ird be csomo mindent kidob. kis kapillarisok amik felrobbannak semmi bajod nem lesz ez normalis
2023. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nincs ekezetem, de remelem, erteni lehet. Esetleg er-pok? Lezerrel lehet eltuntetni.
2023. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiderült mi az, vagy mi okozta?
ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!