Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid időn belűl másodszor...

Rövid időn belűl másodszor tapasztalom meg ezt és tanácstalan vagyok mi ez?

Figyelt kérdés
Makkomon piros foltok alakultak ki helyenként olyan mint ha vágás lenne, és mellette fehér dolgok képződnek, a fitymámat nagyon nehéz és fájdalmas felhuzni és irgalmatlanúl viszket?

2016. aug. 7. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ez pedig alighanem valami fertőzés lehet...

Hétfőn irány a bőr-és nemibeteg-gondozó, és tényleg menj el! Addig Betadinnal mosd, mosás után Betadinnal körömkeféld ki magad!

2016. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is inkább menj dokihoz, ez elég komoly :/
2016. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maga a viszketés gomba betegségre utal .Én bepróbálkoznék Canesten oldattal a gomba ellen,majd 1-2 óra múlva Neogranormonnal .He nem lenne előrelépés akkor,bőrgyógyászat .
2016. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel nem próbálkoznék főleg ha nem idegen emberek akik még nem is orvosok adnak dolgokat, hogy mit kenegessek magamra. Menj orvoshoz és ne itt kérj tanácsot, mert félrekezelheted magad.
2016. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!