Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét után varrt seb mikor...

Műtét után varrt seb mikor kaphat vizet?

Figyelt kérdés
A lábujjamat műtötték, a körmöm két oldalát felvágták csontig, hosszan, az izületig. Majd össze varrták. A körmöt vágták ki a húsból, meg vadhúst távolítottak el. Kedden volt a műtét. Másnap cseréltem rajta kötést. Azóta is minden nap cserélem. Mikor kaphat vizet fürdéskor? Egyelőre nem kapott vizet. Kedden lesz varratszedés. Addig ne is kapjon vizet?
2023. ápr. 28. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvost kell megkerdezni. Nem egységes, hogy x sebet mikor érhet víz. Az egyiket érheti, a másikat meg több napig nem.


Amikor nekem volt egy műtétem, ott kedden volt a műtét és pénteken mehettem haza. Akkor fürödtem is egyet.

2023. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondta a doki hogy másnap cseréljek rajta kötést. Kérdeztem hogy ha beleragadna akkor szabad e áztatni. Azt mondta hogy szabad.
2023. ápr. 28. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok újra. Hát én dolgoztam baleseti sebeszeten és ott nem szerettük, ha el volt aztatva a seb. Egy gyors zuhany még oké, de nem az órákig tartó fürdés.
2023. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1-2. napban ne érje víz, de legyen lekezelve betadinnal vagy amit felírtak rá.
2023. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!