Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosan tette szóvá a védőnő...

Jogosan tette szóvá a védőnő mindig ezt a dolgot vagy nem?

Figyelt kérdés

Kisvárosban laktam akkoriban, szinte mindenki ismert mindenkit. A középiskolában egy vizsgálat során hanyag tartást állapítottak meg nálam és ezért a védőnő gerinctornát javasolt. Nekem persze dehogyis volt kedvem azt rendszeresen csinálni, de a védőnőnk nagyon lelkiismeretesen végezte a szakmáját és akárhányszor találkoztunk, mindig megkérdezte, hogy "Tornázol"? Sőt egyszer el is jött hozzánk (nem mi hívtuk), hogy megkérdezze, meg hogy felhívja a figyelmem ennek fontosságára. Engem ez egy idő után eléggé zavart. Azóta sincs egyébként gerincferdülésem, pedig sosem tornáztam és lassan 40 éves leszek.

Nem a szakértelmét és a tudását vitatom, de tényleg az agyamra ment egy idő után (persze hogy tornázhattam volna, de mit szeret az ember ami még kötelező is), ezzel együtt elismerem hogy az én hibás hozzáállásom volt az alapja ennek. De akkor inkább úgy kérdezem, hogy ha ő nem nyüstölt volna folyamatosan, akkor elővették volna ilyesmi miatt? Szerintem ez nem volt olyan fajsúlyos probléma, pláne nem ha 16-17 éves emberről van szó aki akkoriban voltam. Nem inkább a kisbabákkal kellene neki többet foglalkoznia?


2023. ápr. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy fontoskodó senki akinek nincs semmi értelme a munkájának. A valódi orvoslás ott kezdődik hogy szívsebészet.


Üdv egy szívsebész

2023. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 es,te akkor voltál szívsebész,amikor én bánya mérnök a sivatagban.
2023. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogosan tette szóvá.
2023. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Hát, a folyamatos nyüstölés általában nem jön be, de nyilván jót akart. A gerincferdülés meg a hanyagtartás nem ugyanaz amúgy. És még lehet bajod ebből, mondjuk egy masszív derékfájás 40 évesen.
2023. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!