Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 korsó sörtől mennyire lehet...

3 korsó sörtől mennyire lehet berúgni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függy, hogy rendszeresen iszod-e, milyen fajta sör, evés közben, evés után mennyivel, milyen fajta, mennyire bírja a szervezeted, milyen idegállapotban, lelki állapotban vagy, kipihent vagy-e, szedsz-e gyógyszert és milyet, stb.
2023. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Brewmeister Snake Venomtól egy üvegtől úgy beállt haverom, hogy detoxba vitték
2023. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha iszok sört akkor 3 után csak hangosabban beszélek, 7 után már érzem a hatását, 10 után már beakad a nyelvem, 13 után baromságokat beszélek és félrebeszélek 16 után szédülök és kettőslátás 18-19 után már képes vagyok bedőlni az árokba vagy egy bokorba és elaludni.


Multkor 18 sör után ráültem este a wc-re úgy hogy vitten egy szál kolbászt megenni reggel arra ébredtem hogy a kolbász a földön félig elfogyasztva én meg becsúszva aludtam félig a wc-be

2023. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Van aki berugik tôle, de van olyan is akinek meg se kottyan!
2023. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!