Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi 0,5 ös xanaxxal tudnám...

Mennyi 0,5 ös xanaxxal tudnám átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés

Iszonyat fáradt vagyok, magamtól és a xanaxtól is elalszom, de 4 óra után megébredek, és xanax (0,25)mellett annyi a különbség, hogy képes vagyok némi pánik után visszaaludni, magatól 80% eséllyel nem.

Másért nem szedném ezt a vackot, de egyszer már ki kellene aludnom magam, mert ez az alvásdeficit maga teszi lehetetlenné a saját alvást.



2023. ápr. 30. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Xanax nélkül is simán végigcsapok 8-9 órát minden nap.
2023. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz,hogy elvetted a lehetőséget a hasznos válaszoktól, mert így már nem lesz főoldalon, rendes tőled...
2023. ápr. 30. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami okozhatja azt, hogy 4 óra után felébredsz. Pl.: wc-re kell menned -este már ne igyál folyadékot, főleg alkoholt, kávét, stb.; vagy zaj: hasznhálj füldugót.


Egyébként a "belső órád" nem enged aludni.

Hozza kell szokni, hogy 9-10 óra körül lefekszel.

Ezután átesel egy "holtponton", amikor nehezebben alszol el.

A xanax/frontin hatása egyénfüggő.

Ha 0,25 mg segít elaludni, vegyél be 0,5-öt, de ne szokj rá...

2023. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Próbáltad már a melatonint?
2023. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szabó.Jani ***** válasza:

Szia! Én kettő darab 0,5mg-os xanax-szal tudok jól aludni. De arra vigyázz h egy hét folyamatos xanax szedés után már altatóként nem hat, csak nyugtatóként. Így időnként tarts szünetet is.

Ja, remélelem, h nem xanax sr-t szedsz, mert az apránként szívódik fel, igy nehezebb elaludni tőle. (Bár, ha korán ébredési - azaz átalvási - problémáid vannak, akkor lehet, h oont arra lenne szükséged? - kérdezd meg a háziorvast)

Kerlek, írd majd meg h milyen adag vált be és melyikből.

Várom válaszod: Jani

2023. máj. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. A melatoninnal az a baj, hogy - 1 mg-ost próbáltam- elég mélyre leküld, így rugok egyet- kettőt- x-et általában ami nem túl kellemes, és az is 4 óra alvás utáni felkeléssel jár. Xanax 0,5-st kaptam simát, nem SR-t, de nagyon kótyagos vagyok tőle másnap, mikor kimegy, és ugye így is 4 óra. Nem, valóban nem szeretnék rászokni. Az a baj, hogy nem szeretnék visszamenni az SBO-ra , mivel papírforma szerint- picit félrediagolt a doki, mert rámhúzta anyám betegségét. úgy kaptam a 0,5-öt, hogy 1-0-2. De ha már 0,25-től is kész vagyok másnap, a 2*0,5-től még szarabb lenne sztem. Meg utána, mikor kiürül egyfajta fura nyugtalság érzett fog el, mikor beveszem először felpörget, utána nyugtat, szóval nem vagyunk egymással kibékülve :D Csak az a fránya alvásdeficit ne lenne... ma 4+1,5 órát aludtam, majd igyekszem ráhúzni napközbe - ezt eddig nem próbáltam, annyira rágörcsöltem, hogy éjszaka aludjak el-

2023. máj. 1. 06:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Pszichiáterrel írass ki Dormicumot, a Xanaxot meg hagyd a francba. Hamarabb kiürül és másnap nem leszel álmos, gyorsabb felezésű ezért nehezebb hozzászokni, és kifejezetten altató, nem nyugtató!
2023. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szabó.Jani ***** válasza:

Sziasztok! A dormicum is jó otlet, nekem rögtön a háziorvos írta fel úgy, h nem volt semmilyen pszichiátriai előzményem.

Ti is szoktatok néha alvajárni a dormicumtól?

2023. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez az az alvajárás, akkor köszönöm a tanácsot, de nem :) Minden altatónak olyan brutális mellékhatás garmadája van a nem emlékszel mit csináltál éjszaán át az öngyilkosságig, hogy elképesztő. És ha felöltözöl és lehúzol a városba a hatása alatt, akkor mi van?
2023. máj. 1. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:
A Dormicum az egyik legrosszabb altató. Bár nem jó dolog altatón élni, de nem is ördögtől való. Túl sok körülötte a városi mendemonda. A mellékhatások közé a világon mindent beleírnak. Háziorvos írhat fel altatót, van többféle.
2023. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!