Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bogár ment szerintem az orromba!?

Bogár ment szerintem az orromba!?

Figyelt kérdés
Sziasztok edzésre tartottam amikor egy ilyen bogár valami (láttam) hogy szépen közel repül az orromhoz! Ahogy a bogarat közel láttam az orromhoz elkezdtem kifelé fújni a levegőt de aztán nem tudom hogy végül bele ment e vagy sem nem voltam nálam zsepi de szerencsére közel voltam a házamhoz szóval vissza szaladtam és többször is kifujtam az orrom ez történt kb.10 perce anyum meg csak annyit mondd hogy "bárkivel megeshet már biztos lenyelted" de én nagyon félek és már az edzestol is elment a kedvem🙁
2023. máj. 2. 17:19
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
Mitől félsz? Álmodban is megeszel pár rovart nyugi…
2023. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az orrodban lenne, éreznéd, mert mint idegen test ingerelné az orrnyálkahártyádat. Ha lenyelted, attól nem lesz bajod. Én jópár rovart meg szoktam enni biciklizés közben, meg a szemembe is megy (azokat otthon a tükör előtt tiszta kézzel kiszedem, 4-5 órabiciklizés után simán van benne 2-3).
2023. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg még hozzà tennem hogy félek hogy a tudombe van
2023. máj. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!