Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pontosan a hasháj egy...

Milyen pontosan a hasháj egy körte alkatú emberen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de még sosem voltam ilyen kövér és a hasam eddig mindig lapos volt, vagy max. ha kicsit puhább volt, 1 hónap alatt lapos és tónusos lett, ahogy intenzívebben kezdtem mozogni. Depressziós vagyok úgy másfél éve, volt, hogy akár egy hétig a lakásból sem tettem ki a lábam és nemrég kiderült, hogy 69 kilóra sikerült híznom a 167 centimhez (korábban sosem voltam 60 fölött):( Terhes nem vagyok, viszont eléggé feszül és fáj a hasam, de nem puffadásos érzés. Lehet az elhízáson kívül más bajom (vmi gyomorbaj, alien, mittomén...) vagy egyszerűen csak így néz ki a hashájam?:


[link]

[link]



2023. máj. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet
2023. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy kis pocid, aktív sporttal rendbehozható.
2023. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha feszül és fáj akkor az igenis puffadás és más gyomortájéki gond.
2023. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dns,testalkat és genetika függő.ha genmetika ellene,nem tudsz mit tenni.sport,életmod váltás,tanulás,oktato edző,edző terem segit
2023. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!