Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem kell már maszk az eü....

Nem kell már maszk az eü. intézetekben?

Figyelt kérdés

Itt vagyok a kispesti sztkban, itt senkin. Kerdeztem a recist, azt mondta mar sehol nem kell.

Igaz?

Egyenileg meghatarozhatja intezmeny? Pl idosekotthona? Vagy kotottek es sehol nem kell mar "vendegkent" sem?



#maszk #COVID #Mask off
2023. máj. 4. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban már nem kötelező, de egyes intézmények dönthetnek úgy, hogy náluk továbbra is megkövetelik.
2023. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Daniel Prime ***** válasza:
100%
Igaz, de a kórházigazgató saját hatáskörében továbbra is dönthet bizonyos osztályokat érintő kötelező maszkviselésről.
2023. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Na pont én is azon agyaltam, hogy Kispesten kell-e még, remélem már sehol.
2023. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi! :)


Utsot nemtom miert pontoztak le. Igaz nem valasz, de most ezert szegenyt. Na m1, legalabb valaszt kaptál! Tolem meg egy zoldet is.

2023. máj. 4. 22:40
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tetszett nekik, hogy nem válaszoltam a kérdésre, mert már nem akartam harmadikként leírni ugyanazt, de akkor leírom, hogy nem kötelező, de egyes intézmények vezetői dönthetnek úgy, hogy náluk továbbra is megkövetelik, vagy intézményen belül egyes részlegeken.
2023. máj. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!