Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem fogják most már...

Ugye nem fogják most már visszavezetni a maszkviselési kötelességet tömegközlekedésen és egyéb zárt helyen?

Figyelt kérdés
Ha visszavezetik, zárt osztályra fogok kerülni attól félek. Kényszer beteg vagyok és nem tudom elviselni a maszkot. Gyűlölöm és örjöngök tömegben, ha hordanom kell. Haverom szerint most már nem fogják visszavezetni. Szerintetek visszavrzetik vagy nem?

2022. okt. 5. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Vissza fogják vezetni
Nem fogják visszavezetni
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát persze, hogy visszafogják.. :D

[link]


Popcornt elő és nézzük a mozit, hogy mikor..


Egyébként sajnállak, pszichológushoz remélem jársz azért.

2022. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok... direkt csináljátok???? Akkor majd nem lesz ez vicces, amikor a tömegben el kezdek ordibálni és mindenki megijed... miért vezetnék vissza, ha a haverom józan gondolkodású és mindig jól szokta látni a dolgokat... nem bírom soha többé elviselni, értitek????? Soha többé!!!!! És ha nem fog adni a pszichiáterem igazolást arról, hogy beteg vagyok és nem kell viselnem, akkor kinyírom!!!!!!!
2022. okt. 5. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem érezted ki az iróniát a válaszomból, akkor sajnálom, te tényleg pszichés eset vagy. Járj sűrűbben orvoshoz.
2022. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Jelen pillanatban nem tűnik indokoltnak. De ha valamitől bedurvulna a helyzet, akkor simán bevezethetik megint. Ha pedig kényszerbeteg vagy, azt illene kezeltetni.
2022. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt érzem, hogy egy mentális beteg embert jó szórakozás bántani, ezért mindenki arra nyom, hogy visszavezetik azért, hogy már most zárt osztály közeli állapotba kerüljek pszichésen. Nekem elég volt ebbőp az életből és nagyon nagy botrányt csinálok, ha tényleg visszavezetik.
2022. okt. 5. 13:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Kezeltetve van a kényszerbetegségem. 150 mg Fevarint szedek. De vannak dolgok, amiken nem tudok jól lenni gyógyszer mellett sem. Ilyen a maszkhasználat.
2022. okt. 5. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

"ezért mindenki arra nyom, hogy visszavezetik azért, hogy már most zárt osztály közeli állapotba kerüljek pszichésen"

Ezek szerint paranoiás is vagy?

2022. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De most ne kezdjetek már nyomni csak azért arra, hogy nem vezetik vissza, mert beteg vagyok, ez ne befolyásoljoj titeket. Arra nyomjatok, amit éreztek. Azzal segítetek nekem is, nem azzal, ha szánalomból szavaztok.
2022. okt. 5. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Kiborulsz, ha az egyikre nyomnak, ugyanakkor kibuksz, ha meg most a másikra is.

Tudod mit, inkább ne is legyél Gyk-in fent, mert nem tesz jót neked. Bárki bármit csinál, az neked ígyis, úgyis rossz.

2022. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért tetted akkor fel ide a kérdést, nem volt jó döntés, ha nehezeb bírod a témát eleve.

Sajnálom, nem azért mondom, hogy cseszekedjek, de nagy esély van, hogy vissza fogják vezetni, ha felmennek a számok.

2022. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!