Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancs kérdés?

Kullancs kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete megcsípett egy kullancs, voltam 3 orvosnál rettegek az agyhartyagyulladastol, 2-3 napja influenza szerü tuneteim jottek, igazabol a torkom faj nagyon neztem hogy ez lehet az elso fazisa az agyhartyanak több doki állítja hogy semmi baj mert az már kijött volna, vérvetelen voltam az teljesen jó lett más tünet nincs, segítsen valaki megnyugtatni :(



2023. máj. 4. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan egy névtelen, ismeretlen akárkitől várod, hogy megnyugtasson miközben több doki is azt mondta, hogy semmi bajod?

Többet ér ha valaki, aki lehet, hogy egy általános iskolás vagy egy segédmunkás vagy egy fizika tanár, aki semmit nem tud az orvoslásról, névtelenül ideírja, hogy semmi bajod?

2023. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel itt többen vannak akik értenek hozzá, próbálkozom hátha.
2023. máj. 4. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, hogy szerinted a gyakorikerdesek tele van orvosokkal és ez a rengeteg orvos mind azzal foglalkozik, hogy távolról, látatlanban ismeretleneket diagnosztizáljon az ő 4 soros leírásuk alapján?

Akkor jó. Kíváncsian várom az orvosok özönét. Eddig még nem jött egy se fél nap alatt.

2023. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!