Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr ér kiégetésnél/forrasztásn...

Orr ér kiégetésnél/forrasztásnál ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam orr ér kiégetésen/ forrasztáson, mivel ha megbetegedek folyton ömlik a vér az orromból, egy nap legalább 4-5x, de miután megcsinálta kb. 3 órával később elkezdett folyni azon az oldalon az orrom, de tisztán mintha csak víz folyna onnan, ez mennyire normális? Nem merem kifújni az orrom mert még friss az egész de nagyon irritáló.

Lehetséges hogy a tampon amit bele tett a végén az olvad szét? Mert azt mondta az orvos hogy annak magától ki kell jönnie, viszont már mikor teljesen irritáló volt megpróbáltam kiszedni, de egy darab benne maradt ami nagyon mélyen van és nem tudom sehogy kivenni, az is okozhatja?


2023. máj. 5. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!