Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá bármilyen mód hogy...

Van rá bármilyen mód hogy lányként péniszem lehessen?

Figyelt kérdés
Elsőre lehet furcsának tűnik a kérdés teljesen megértem ha valaki azt mondja hogy nem vagyok normális😅 de őszintén nekem ez egy régi vágyam, és idővel egyre erősebb sokat keresgélek ebben a témában de nem tudom én úgy nem találtam érdemi információt, legjobban arra vágyom hogy egy működő péniszem lehessen, de ha ez teljesen lehetetlen megelégednék bármilyen alternatívával is. Hormonokat nem szeretnék szedni meg ilyenek mert lány szeretnék maradni csak pénisszel, tud esetleg segíteni nekem bárki bármilyen információval ezzel kapcsolatban?
2023. máj. 5. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerezz egy pasit, és akkor lesz péniszed.
2023. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
28%
Megérettünk a pusztulásra
2023. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
35%
Én odaadom az enyémet, én szívesebben lennék lány.
2023. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát én csak olyan módot ismerek, ami befelé van péniszed. Szóval, hogy benned. :D
2023. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Veszel egy felcsatolhatóst 😂

Amúgy hormonoktól nem fog nőni. Műtéti úton lehet valami pénisz-szerű képződményt farigcsálni. A szeméremajkaidból faragnak valami makk-szerűséget és bőrből egy üres zsákot amit kitöltenek szilikonnal. Távolról, sötétben fog hasonlítani rá, de ennyi.

Szóval szerintem maradj a felcsatisnál 😂

2023. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Az excsajomnak volt ez a fétishe. Ő úgy oldotta meg, hogy vett egy felcsatolhatót. Lefektetett engem a hátamra, felemeltem, széttártam neki a lábaim, és elkezdett dugni. Dugás közben elkezdett izgatni, és felált a péniszem. Dugás közben, elkezdte verni a farkam, mint ha az övé lenne. Amikor meglátta, hogy kilő a spermám, ő is elélvezett. Ilyen dupla péniszes felcsatolható volt. Szóval, hogy a puncijában is volt egy, meg bennem is. 30/F
2023. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Külföldön keress egy orvost perkálj ki néhány százezer eurót a műtétre, vizsgálatokra, kórházi kezelésre és lesz farkad. A lehetőség adott egyszerűen, már csak pénz kell.
2023. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van felcsatolhatósom, szoktam is hordani de hát ez koránt sem olyan mint ha a sajátom lenne:( hajlandó lennék bármilyen műtétre igazából, hallottam már erről amit az 5-ös mond, csak azt hittem már ettől van úgymond komolyabb technologia is erre, csak ha tudnám hogy még egyenlőre sokáig nem lesz lehetőség másra akkor megcsináltatnám úgy aztán már az is jobb lenne nekem mint a semmi
2023. máj. 5. 23:11
 9/19 anonim válasza:
100%

Hát figyelj, amit tudnak csinálni, az max egy gyenge utánzata az igazinak, amit fel kell pumpálni...


Miért nem jó az, amid van? :)

2023. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá, hogy "bottom growth on T", látni fogod mennyire növekszik a csiklód a hormonokon. Kb kisujj nagyság?


De igen, a hormonok hatását nem fogod tudni megválogatni, ami a családban férfi ágon genetikailag van, az meg fog találni. Szakáll, kopaszodás, mellszőr, sėggszőr, problémásabb bőr, erősebb testszag, mutálás...



Műtétileg több verzió is van, de ezek nem 100%ban cisznek tűnő eredmények.

Szóval általában nem lesz túl érzékeny, és nem lesz spermád, nem fog magától nedvesedni, és felállni sem.



Ha mondjuk az érzetet szeretnéd, vannak olyan játékok, amik leszopnak, rózsa alakúak.

2023. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!