Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Accu check vércukormérő...

Accu check vércukormérő pontossága?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az ujjbegyes cukormérők valamennyivel a vénás fölé mérnek, de nem nagyon van tapasztalatom velük, így érdekelne hogy kb mennyivel mérhet fölé ez a típus, ha valakinek van benne tapasztalata megköszönöm, ha segít.
2023. máj. 7. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Pontosabbak,mint a labor mérések.
2023. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most voltam teljes vérkép vizsgálaton és előtte itthon is megmértem a vércukromat. Mindkettő pontosan egyezett.

Nem mér fölé, nem tudom honnan vetted.

2023. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem bármelyik terhelés előtti ujjbegyes mérésem magasabb, mint a éhgyomri vénás, illetve ez a tapasztalat általánosságban is de most legalább olvasok ellenpéldákat is. Köszi!
2023. máj. 7. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Finetest Premium vércukormérőm van és az enyém is egyezett a labor eredménnyel.

Egyszer pedig a házi dokinál az enyémmel is megmértük és az övével is és egyezett. Nem tudom mitől függ nálatok az eltérés.

Azt említette egyszer a háziorvos asszisztense, hogy nem mindegy melyik laborban végzik a vizsgálatot.

2023. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Synlabba járok. Múltkor pl. 5,2 volt az ottani mérőn, majd a leleten már 4,4 mmol/L…
2023. máj. 7. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony labor kérdése. Én a kézi vércukormérőben jobban bízok mint a laborban.
2023. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!