Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es eleg sokszor...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 eves vagyok es eleg sokszor erzem hogy pisilnem kell 4-5 percenkent. Es ha el is megyek wcre akkor mindig tudok egy kicsit csurgatni😂 Nem mondom hogy minden nap erzek ilyet de emlekszem 16 evesen is voltak ilyen napjaim…(?)

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfazva. Nincs semmi problemam odalent… Nem is ittam sokat…mondjuk ma egy kicsivel tobbet ittam mint az ezelotti napokban. De ezt sem neveznem soknak…ugyhogy nem ertem. Kicsit aggodom kerlek nyugtassatok meg hogy ez mitol van❤️😩koszonom elore is a segito valaszokat

2023. máj. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy vizeletvizsgálat, hogy nincs-e valamilyen fertőzésed. Ha nincs, akkor lehet egy érzékenyebb hólyagod. Van rá gyógyszer, ami segít abban, hogy ne legyen ez a sürgető érzés, orvos írja fel, ha fertőzés nem mutatható ki.
2023. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ez simán háziorvosnál kezdhető, beutal a laborba.
2023. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol amúgy vizet?
2023. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha semmi fertőzés nem áll fent, akkor az is lehet, hogy pszichésen bemagyarázod magadnak, hogy pisilned kell.
2023. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!