Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » E-cigi pozitív tapasztalatok?

E-cigi pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valamikor használtam nikotin tablettákat amivel sikerült napi 2szálra csökkenteni a cigit. Amit akkor tapasztaltam az volt,hogy sokkal könnyebben mozogtam,jobb lett a kondim,jobban jutottam levegőhöz,mintha pár kg súlytól szabadultam volna meg. A kèrdèsem az,hogy ez magától a nikotin csökkenèstől törtènt vagy a többi mèrgező anyagnak is van szerepe benne?

Szeretnèk nikotinos e cigire váltani. A fentebb leírt pozitív változásokra számíthatok ez esetben? Mik a tapasztalatok?



2023. máj. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nikotin is csökkent az állóképességen, a tüdőn át stb felszívódik, az egy méreg végül is, nem csipázza a szervezet. A cigibe van szó szerint füst a papírtól, dohánytól na meg kátrány meg fene tudja hány összetevő, azok még károsabbak.

Én kb, 1 hónapja e cigizek, eddig nikotint is tettem bele, de sztem ki fogom hagyni, nem érzem túl jól magam vsznű attól, csökken a tüdöm teljesítőképessége, tegnap pl, a buszhoz szaladtam de alig bírtam. Ez a nikotin dolog is olyan ki használ benne ki nem, meg milyet veszel van benne eleven nikotin vagy nincs.

2023. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kb 2 hónapja váltottam e-cigarettára, 4 év dohányzás után (nem sok tudom, de megéreztem). Amikor már elkezdtem fulladni, elhatároztam hogy leszokok, de nem ment könnyen. Vásároltam egy e-cigarettát, és szinte azonnal át tudtam térni rá. Sokkal finomabb, nem vagyok tőle büdös, mintha a levegő is egyszerűbben áramlana a tüdőmbe! Lehet kissé undorító lesz amit írok, de reggelente mindig úgy ébredtem mikor még hagyományos cigit szívtam, hogy valami váladékot köptem... Miután felhagytam a dohányzással ez is megszűnt. Illetve mielőtt meg akartam szólalni krákogtam. A hangom is tisztább. Nem vagyok annyira fáradékony, sokkal nagyobb a motivációm, több az erőm a mozgáshoz. Egyenlőre még nikotinos e-cigi folyadékot használok, de majd most próbálom meg magamat leszoktatni úgy, hogy egyre kevesebb és kevesebb nikotint teszek a folyadékba. Ha bár ez sem egy túl egészséges alternatíva, mégis jobb mint a rendes cigi. Próbáld meg! Nem veszítesz semmit :-) Ha meg esetleg nem tetszik, valahogy eladod. (Én is így voltam vele)
2023. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Erre voltam kíváncsi!

2023. máj. 12. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel akkor pnp porlasztósokkal kezdj, mert a tekergetése egy kazánnak nem piskóta dolog, mire összetudod hozni az ízeket hát szval, nekem pl, a dvarw kazánom beállítására közel 1 nap ment el! A brünhildára meg napok, de már szerencsére jók, nem mindegy milyen arányú a likvided, milyen vattát használsz azt hogyan alkalmazod, a tekerésekre úgyszintén igaz. A gyári mtl pnp-s porlasztókkal ilyen baj nincs, csak azt kell észben tartani ne tegyél bele olyat ami 2-3 ml után beégeti, amúgy jó melegvízzel ki lehet folyatni a dzsuvát, csak jól ki kell száradni hagyni! és még így többször felhasználható, persze vannak ízromlások.
2023. máj. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam eldobhatókat ès szerintem nekem bőven jó lesz egyenlőre ha a 6000puffost megveszem 2hetente aztán majd kitapasztalom az egyszerűbb gèpeket ha kell. Kb 10ève vettem egyet amibe tölteni kellett a folyadèkot,gombbal működött,folyt minden irányba,elvette a kedvem az egèsztől.

Köszi a tanácsokat egyèbkènt!

2023. máj. 13. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!